Czy można zatrzymać czas i przestać się starzeć? Pewnie wielu chciałoby wiedzieć, jak to zrobić. Tego sekretu Wam nie zdradzimy, jednak możemy Wam zaproponować udział w konkursie, w którym do wygrania jest znakomita powieść Matta Haiga, czyli nasz patronat medialny. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Jak zatrzymać czas to bardzo wciągająca opowieść o tym, co w życiu człowieka jest ważne. Wielu kurczowo trzyma się tego świata, starając się odegnać na wszelkie możliwe sposoby każdą chorobę i opóźnić moment zgaśnięcia na tym świecie. Jednak nieliczni zastanawiają się nad tym, czy takie trwanie ponad miarę miałoby sens. Czy wtedy człowiek, pomimo dobrej kondycji fizycznej żyje pełnią życia, czy jest skazany na marną emocjonalnie egzystencję. Historia przedstawiona przez Matta Haiga jest refleksją nad kwestiami i barwami: życia, istoty i siły wielkiej miłości, ciągłego przemijania, nieustannego poszukiwania szczęścia i o lęku przed tym, co przyniesie każdy kolejny dzień. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Wolał(a)byś móc starzec się dużo, dużo wolniej, czy móc żyć kilka razy? Uzasadnij dlaczego.

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 kwietnia do 2 maja 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Jak zatrzymać czas” Matta Haiga

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ