Chyba każdy, choć raz słyszał o Tedzie Bundy’m, najbardziej znanym seryjnym mordercy. Teraz możecie wygrać książki opowiadające jego historię, ufundowane przez Wydawnictwo Bez Fikcji.

Fragment recenzji „Ostatni żywy świadek”: Opowieść Hugh Ayneswortha i Stephena G. Michauda stanowi niepokojący, skrupulatny, a zarazem uderzający dokument poświęcony seryjnemu mordercy, Theodorowi Bundy’emu. Co sprawiło, że postać, która powinna zostać dokumentnie potępiona doczekała się rangi kultowego, pokracznie rozumianego celebryty, który do dziś żywo funkcjonuje w mass mediach? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Ted Bundy. Rozmowy z mordercą”: „Rozmowy z mordercą” są niczym innym, jak pełnym oddaniem głosu mordercy u progu nieuniknionej i zasądzonej śmierci. Różne style prowadzonych dialogów – bowiem autorzy poniekąd grali utarte role złego i dobrego policjanta – przedstawiają zmienny charakter Teda, jego skłonność do manipulowania, przekłamywania realiów, ale też ukazują, w jak bardzo wypaczonej, zdeformowanej rzeczywistości żył Ted tworząc na własne potrzeby iluzje, których zawzięcie bronił, w które z całym przekonaniem wierzył. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Dlaczego pakiet książek o Tedzie Bundy’m powinien trafić do Ciebie?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 listopada 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Ted Bundy. Rozmowy z mordercą” oraz „Ostatni żywy świadek. Prawdziwa historia największego seryjnego mordercy w historii, Teda Bundy’ego”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Bez Fikcji

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ