konkurs-szlak

Chociaż szaruga za oknem, mamy dla Was konkurs z książką, której akcja rozgrywa się w śnieżną wigilijną noc na bieszczadzkim szlaku. Zapowiada się magicznie, prawda? A jak będzie w rzeczywistości? Weźcie udział w naszej zabawie i oddajcie się lekturze powieści Beaty Zdziarskiej „Zagubiony szlak”!

Fragment recenzji: „Noc wigilijna uważana jest za magiczną, wtedy wiele może się wydarzyć. Przekonali się o tym bohaterowie książki Beaty Zdziarskiej: Paweł, Jan i Marta. Nigdy wcześniej się nie spotkali, przypadkiem trafiają na siebie w schronisku pośrodku lasu. Każde z nich postanowiło spędzić Wigilię samotnie na szlaku, dlaczego? Co jest w ich przeszłości, że aż tak stronią od ludzi? W czasie jednej nocy każde z nich opowiada swoją historie życia. Wszystkie trzy są zupełnie inne: Paweł, na którym ciąży kredyt, który był świadkiem śmierci kolegi i postanowił zeznawać, Marta, która od zawsze była w cieniu siostry bliźniaczki aż stało się coś, czego wybaczyć nie może i Jan, który w przeszłości miał być księdzem, był jednym ze studentów roznoszącym antyrządowe ulotki i pokochał córkę ubeka.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe to:

Bieszczady – czym cię przyciągają?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 4 do 18 października 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Zagubiony szlak” Beaty Zdziarskiej 

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

Zaginiony szlak_ok³adka