konkurs-jasmina

Przed nami drugi konkurs w klimacie świątecznym. Do wygrania będzie piękna i magiczna opowieść Adrianny Trzepioty – „Sekretna zima Jaśminy”. Książka stanowi kontynuację „Zwilczonej”. Kto ma ochotę na zagłębienie się w zimową powieść z wilkami w tle?

Fragment recenzji: „Adrianna Trzepiota ma swój własny indywidualny styl. Nie wyobrażam sobie jej książek bez szczypty magii, ludowych wierzeń i baśniowej atmosfery. Akcja „Sekretnej zimy Jaśminy” rozpoczyna się późną jesienią, kiedy mróz jest coraz bardziej odczuwalny, a z nieba spadają pierwsze płatki śniegu. Już samo to wprowadza czytelnika w pozytywny zimowy nastrój. Potem jest okres przygotowywań do Świąt Bożego Narodzenia. Jest wiele zapachów, kolorów i wigilijnych potraw. Nie zabrakło oczywiście grubej warstwy śniegu i tajemniczych zdarzeń. Wszystko to sprawia, że gwarantuję wprowadzenie się w trakcie lektury w świąteczny nastrój! To idealna pozycja na przedświąteczne wieczory.” Więcej znajdziecie na naszej stronie. Zachęcamy także do lektury recenzji „Zwilczonej” i wywiadu z autorką książek.

Ponieważ książka jest magiczna i wprowadza czytelnika w świąteczną atmosferę, pytanie brzmi następująco:

Gdzie i w czym możesz znaleźć magię Świąt?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 2 do 16 grudnia 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Sekretna zima Jaśminy” Adrianny Trzepioty

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

kobiece

sekretnazimajasminy_fbheader