abc-pewnosci-siebie-i-atrakcyjnosci-b-iext38695958Panowie z reguły nie lubią sięgać po poradniki. Jednakże „ABC pewności siebie i atrakcyjności” Krzysztofa Króla i Jana Gajosa nie jest zwykłym poradnikiem. To największe kompendium wiedzy o relacjach damsko-męskich, jakie powstało na polskim rynku wydawniczym. Rozwiewa szereg wątpliwości natury damsko-męskiej, pomaga walczyć z kompleksami i stereotypami.  Dzięki tej książce  życie każdego mężczyzny odmieni się na lepsze. To nie są tylko puste słowa, to naprawdę działa!

Poradnik został podzielony na 87 rozdziałów, z których każdy odpowiada na jedno z najważniejszych pytań, nurtujących współczesnego mężczyznę. Przykładowe pytania, znajdujące się w tej książce:

– Jak być pewnym siebie?

– Skąd wziąć motywację do podchodzenia do kobiet?

– Żyjemy w dwóch różnych światach

– Skąd wziąć motywację do działania?

Autorzy poradnika nie owijają w bawełnę, zwracają się do mężczyzn prostymi słowami. Myślę, że w tym w dużej mierze tkwi siła przekazu tej książki. Podają jasne w odbiorze przykłady, dokładnie analizują przenajróżniejsze sytuacje, czyhające na mężczyzn, które mogą wywoływać w nich dyskomfort. Książka została podzielona na przejrzyste rozdziały, a znajdujący się na końcu publikacji spis treści, ułatwia poruszanie się po niej i dotarcie do części, która nas interesuje.

Kobiety z jednej strony chcą silnego, twardego, zwierzęcego bad boya, z drugiej natomiast delikatnego, opiekuńczego, miłego męża. Nie możesz uciekać na żaden kraniec tej skali, masz być dokładnie pośrodku. Znajduje się tam sylwetka prawdziwego, silnego mężczyzny, dżentelmena, który w pełni kontroluje swoje życie, spełnia swoje marzenia, daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że może ona na niego liczyć w sytuacjach kryzysowych. Do tego ten mężczyzna ma znakomite poczucie humoru, wysokie poczucie własnej wartości i sile ramię, którym zawsze może objąć kobietę. Takim właśnie mężczyzną masz się stać. Wtedy zapewnisz kobiecie zarówno to, co dają instynkty, jak i to, co daje rozum.   

„ABC pewności siebie i atrakcyjności” to książka, na którą warto poświęcić kilka wieczorów. Skierowana jest przede  wszystkim do panów, ale jeśli trafi w kobiece ręce, to pozwoli im zrozumieć problemy, z którymi często borykają się ich mężczyźni. Może na nowo połączyć dwie skrajne planety – Wenus i Marsa.

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy

logo_sensus