walentynki

Ponieważ bardzo kochamy swoich czytelników, w walentynki nie może zabraknąć jednego z naszych konkursów. Przygotowałyśmy go wspólnie z Panią Beatą Zdziarską, która jest autorką naszej dzisiejszej nagrody, książki „Zagubiony szlak”. Czy ktoś marzy o tym tytule z imienną dedykacją?

love-1985748_1920Fragment recenzji: „Noc wigilijna uważana jest za magiczną, wtedy wiele może się wydarzyć. Przekonali się o tym bohaterowie książki Beaty Zdziarskiej: Paweł, Jan i Marta. Nigdy wcześniej się nie spotkali, przypadkiem trafiają na siebie w schronisku pośrodku lasu. Każde z nich postanowiło spędzić Wigilię samotnie na szlaku, dlaczego? Co jest w ich przeszłości, że aż tak stronią od ludzi? W czasie jednej nocy każde z nich opowiada swoją historie życia. Wszystkie trzy są zupełnie inne: Paweł, na którym ciąży kredyt, który był świadkiem śmierci kolegi i postanowił zeznawać, Marta, która od zawsze była w cieniu siostry bliźniaczki aż stało się coś, czego wybaczyć nie może i Jan, który w przeszłości miał być księdzem, był jednym ze love-1985748_1920studentów roznoszącym antyrządowe ulotki i pokochał córkę ubeka.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe to:

Recepta na udane walentynki

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 14 do 28 lutego 2017 roku.

Nagrody:

2 x książka „Zagubiony szlak” Beaty Zdziarskiej z imienną dedykacją

Fundatorem nagród jest Beata Zdziarska.

p_20170119_192844_1_12

Wszystkich fanów książki i jego autorki zachęcamy do odwiedzenia i polubienia fanpege’a.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.