konkurs-zagubiony

Grudzień to jeden z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. Już teraz można odczuć powiew świątecznej atmosfery. Właśnie z tej okazji przez kolejne dwa tygodnie pojawi się wiele świątecznych atrakcji! Ten wyjątkowy czas rozpoczynamy konkursem, który przygotowałyśmy razem z Panią Beatą Zdziarską. Chcecie otrzymać książkę „Zagubiony szlak” wraz z autografem autorki?

Fragment recenzji: „Noc wigilijna uważana jest za magiczną, wtedy wiele może się wydarzyć. Przekonali się o tym bohaterowie książki Beaty Zdziarskiej: Paweł, Jan i Marta. Nigdy wcześniej się nie spotkali, przypadkiem trafiają na siebie w schronisku pośrodku lasu. Każde z nich postanowiło spędzić Wigilię samotnie na szlaku, dlaczego? Co jest w ich przeszłości, że aż tak stronią od ludzi? W czasie jednej nocy każde z nich opowiada swoją historie życia.” Więcej znajdziecie na naszej stronie. Zachęcamy także do lektury wywiadu z autorką książki.

Ponieważ rozpoczynamy serię klimatycznych, świątecznych konkursów, pytanie także takie będzie:

Jaki jest Twój pomysł na spędzenie świąt w górach?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 30 listopada do 14 grudnia 2016 roku.

Nagrody:

4 x książka „Zagubiony szlak” Beaty Zdziarskiej z autografem

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

szara_godzina_logo

Zaginiony szlak_ok³adka