konkurs-dom1

Objęłyśmy patronatem medialnym kolejną fantastyczną książkę autorstwa Doroty Schrammek i z tej okazji mamy dla Was aż dwa konkursy z udziałem tytułu „Dom, którego nie było”. Dziś rozpoczynamy pierwszy nich. Kto bierze udział?

Fragment recenzji: „Cztery zupełnie różne kobiety, każda miała w jakiś sposób zniszczone dzieciństwo. Łucja miała w życiu wszystko oprócz miłości. Wychowywana była na arystokratkę, wierząc, że mężczyźni w życiu potrzebni są wyłącznie do osiągania celu. Karolina była nauczona bezwzględnego posłuszeństwa, całe dzieciństwo (i nie tylko) była wykorzystywana przez matkę i młodszą siostrę. Katarzyna była wychowywana w miłości do Boga, marzyła by zostać zakonnicą. Rzeczywistość ją jednak przerosła i dziewczyna wystąpiła z zakonu. Daria była niechcianym przez matkę dzieckiem, zajmował się nią wyłącznie ojciec. Odrzucona przez matkę, sama odrzuca odpowiedzialność za wszystko. Jako dorosłe kobiety spotykają się na terapii grupowej u niezwykłej terapeutki, Aliny. Każda ze swoim bagażem doświadczeń, wpływającym na ich obecne życie. Otrzymują zadania do wykonania. Jakie efekty przyniesie nietypowa terapia? Czy nauczą się kochać i szanować siebie?” Cała recenzja znajduje się na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Czy złe doświadczenia z przeszłości muszą determinować przyszłość?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 25 listopada do 09 grudnia 2016 roku.


Nagrody:

3 x książka „Dom, którego nie było” Doroty Schrammek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

szara_godzina_logo

dom którego nie było, dorota schrammek