Chcemy zaprosić Was do iście anielskiego konkursu. Kto pobudzi swoją wyobraźnię i znajdzie chwilę na refleksje na temat otaczających go ludzi, będzie miał szanse na otrzymanie książki „Tam, gdzie czekał anioł” Doroty Schrammek.

Fragment recenzji „Tam, gdzie czekał anioł”: Beata jest żoną i matką dwójki dorosłych dzieci. Po zawodowych zawirowaniach postanawia opuścić Warszawę i wyjechać na rok do pracy w niemieckiej miejscowości Ueckermünde, tuż przy granicy z Polską. Chciałaby w końcu uporządkować swoje życie, gdyż zawsze poświęcała się rodzinie i mężowi. Pragnie również odpocząć od odkrytych w domu spraw, a także je przemyśleć i spróbować poukładać. O ile dzieci cieszą się z tego pomysłu i ją wspierają, o tyle mąż nie ukrywa swojej niechęci do tej decyzji, a jego zachowanie podsyca równie źle nastawiona teściowa Beaty. Kobieta zatrudnia się jako opiekunka do chorego starszego małżeństwa. Podczas pobytu w Niemczech, na jej drodze stają kolejne osoby, mające ogromny wpływ na jej życie. W jej ręce trafia również niesamowita rzecz. Pamiętnik dziewczyny, która podczas drugiej wojny światowej przebywała w obozie dla więźniów zlokalizowanym w niedalekiej okolicy. Czy Beacie uda się odnaleźć zagubione poczucie wartości i uratować przyszłość rodziny? .Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Pytanie konkursowe:

Anioł też człowiek – jak rozpoznać anioła w tłumie?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 17 do 31 stycznia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Tam, gdzie czekał anioł” Doroty Schrammek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ