Zapraszamy Was do udziału w pierwszym konkursie, w którym do wygrania będą książki „W słońcu i we mgle” Doroty Schrammek, powieści wydanej pod naszym patronatem medialnym. Książki idealnej na urlop, a jednocześnie dającej czytelnikowi do myślenia.

Fragment recenzji: W niedużym hoteliku w centrum Wałcza, prowadzonym przez Majkę, w tym samym czasie zamieszkują trzy zupełnie różniące się od siebie kobiety. Bożena, dojrzała kobieta w średnim wieku, obsesyjnie planuje nawet najdrobniejszy szczegół podczas dnia i ściśle trzyma się swojego planu. Na czas jej służbowego wyjazdu pozostawia go również swojemu mężowi, skrupulatnie kontrolując postępy w jego realizacji. Natalia to młoda kobieta, która z tajemniczego powodu nie chce rozmawiać ze swoim mężem. Ignoruje wszelkie próby kontaktu, kasuje wysyłane przez niego wiadomości, a w nocnej szafce ukrywa w kopercie pozew o rozwód. Majka, właścicielka hoteliku z nieznanego nikomu powodu próbuje targnąć się na swoje życie. Alicja kilka lat temu uległa wypadkowi. Lekarze dziwili się, że przeżyła takie zderzenie z samochodem. Ona sama zaczęła obserwować wokół siebie nadprzyrodzone zjawiska. Z niewyjaśnionego powodu wie również o sekretach skrywanych przez pozostałą trójkę kobiet. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

W związku z tym, że w książce pojawia się ezoteryka, dzisiejsze pytanie jest związane z tym właśnie tematem. By wygrać książkę odpowiedzcie na pytanie:

Czy znasz lub stosujesz jakieś rytuały ezoteryczne w różnych intencjach lub dla oczyszczenia domu?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 26 lipca do 9 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „W słońcu i we mgle” Doroty Schrammek

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ