konkurs mikołajkowy

Dzisiejszy konkurs jest wyjątkowy, bo to konkurs mikołajkowy, z myślą o najmłodszych czytelnikach. A do wygrania pakiet komiksów od Wydawnictwa Jaguar.

Fragment recenzji: „Głowa do góry, Sunny!” to historia dla wszystkich, od lat 8 do 108. Moja ośmioletnia córka natychmiast sięgnęła po ten komiks i wręcz się w nim zaczytywała. Historia Sunny wygrała z najśmieszniejszymi filmikami w serwisie You Tube i ulubionymi zabawkami.

Co najważniejsze, to historia, z której każdy, bez względu na wiek, wyniesie coś dla siebie. Możecie czytać go Wy, Wasze dzieci, ich dziadkowie lub możecie robić to wspólnie. Będzie to zabawa i nauka dla każdego. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Komiks czy książka? Co wybierasz chętniej i dlaczego?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 grudnia 2019 roku.

[KONKURS] Dzisiejszy konkurs jest wyjątkowy, bo to konkurs mikołajkowy, z myślą o najmłodszych czytelnikach. A do…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Piątek, 6 grudnia 2019

Nagrody:

2x pakiet komiksów “Głowa do góry, Sunny!” i „Trzymaj się, Sunny!”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Jaguar

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

głowa do góry sunny konkurs mikołajkowy

trzymaj się sunny konkurs mikołajkowy