Dziś mamy konkurs dla fanów wzruszających i romantycznych historii, gdyż do wygrania są powieści „Krople deszczu” oraz „Forever my girl” od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji „Kropli deszczu”: Kathryn Andrews „Kroplami deszczu” wycisnęła ze mnie łzy, przecisnęła moje serce przez wyżymaczkę, wywinęła je na drugą stronę i zmusiła do przeczołgania się przez poligon pełny różnorakich emocji. To chyba najlepsze podsumowanie tego, czego możecie spodziewać się, czytając tę powieść. Absolutnie nie będziecie się nudzić. To przepiękna historia o przyjaźni, miłości i rozumieniu się bez słów. Lecz nie tylko. To także historia o życiu w strachu, bólu i cierpieniu, nie tylko po stracie bliskich. Dająca jednak nadzieję, że kiedyś znów może zaświecić słońce. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Forever my girl”: Heidi McLaughlin kupiła mnie w całości. Ukradła moje serce i spowodowała, że historia Liama i Josie trafia na półkę z ulubionymi książkami, do których lubię wracać. Żałuję tylko, że powieść jest tak krótka, bo liczy zaledwie dwieście pięćdziesiąt stron, a czyta się ją ekspresowo. Po prostu zbyt szybko się kończy. Ma to jednak również swoje plusy. Dzięki temu mamy wartką akcję, bez rozwlekania, a wyłącznie konkretne sceny z udziałem naszych bohaterów. Swoimi pomysłami na fabułę kilkukrotnie wzruszyła mnie do tego stopnia, że z moich oczu poleciały łzy. Mimo że fabuła jest dość przewidywalna i nie ma tu nic odkrywczego, z zapartym tchem śledzi się losy Liama i Josie. Nie każdy autor potrafi pisać w ten sposób. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Z czym kojarzą Ci się krople deszczu?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 20 lutego o 6 marca 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książkek „Krople deszczu” i „Forever my girl”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ