Kto z Was ma ochotę na kolejną powieść spod pióra Vi Keeland i Penelope Ward? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze „Milionera i bogini” od wydawnictwa Editio Red.

Fragment recenzji: Lubicie romanse ze sporą dawką humoru? Jeśli tak, to trafiliście idealnie. Bo autorki zaserwowały nam ogromną ilość dobrego humoru, niemal na każdej stronie książki. Wewnętrzne dyskusje Dexa, wyglądające niczym u człowieka z rozdwojeniem jaźni, doprowadziły mnie wielokrotnie do wybuchów śmiechu. Właściwie to Dex rozmyślał o sobie i swoim alter ego patrząc na to z perspektywy trzeciej osoby. Dodajcie do tego filozoficzne rozmowy o życiu z psem – rezydentem schroniska. To było naprawdę pokręcone, ale jednocześnie niesamowicie zabawne. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Co najbardziej lubisz w milionerach będących bohaterami romansów?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 marca 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Milioner i bogini” Vi Keeland i Penelope Ward

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ