Dziś mamy gratkę dla fanów Doroty Schrammek. W szybkim weekendowym konkursie, jeszcze przed świętami, możecie wygrać pakiety dwóch książek autorki. Pytanie nie powinno nikomu sprawić problemu. Jesteście gotowi? Zapraszamy.

Fragment recenzji „W słońcu i we mgle: W niedużym hoteliku w centrum Wałcza, prowadzonym przez Majkę, w tym samym czasie zamieszkują trzy zupełnie różniące się od siebie kobiety. Bożena, dojrzała kobieta w średnim wieku, obsesyjnie planuje nawet najdrobniejszy szczegół podczas dnia i ściśle trzyma się swojego planu. Na czas jej służbowego wyjazdu pozostawia go również swojemu mężowi, skrupulatnie kontrolując postępy w jego realizacji. Natalia to młoda kobieta, która z tajemniczego powodu nie chce rozmawiać ze swoim mężem. Ignoruje wszelkie próby kontaktu, kasuje wysyłane przez niego wiadomości, a w nocnej szafce ukrywa w kopercie pozew o rozwód. Majka, właścicielka hoteliku z nieznanego nikomu powodu próbuje targnąć się na swoje życie. Alicja kilka lat temu uległa wypadkowi. Lekarze dziwili się, że przeżyła takie zderzenie z samochodem. Ona sama zaczęła obserwować wokół siebie nadprzyrodzone zjawiska. Z niewyjaśnionego powodu wie również o sekretach skrywanych przez pozostałą trójkę kobiet. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Tam, gdzie czekał anioł”: Beata jest żoną i matką dwójki dorosłych dzieci. Po zawodowych zawirowaniach postanawia opuścić Warszawę i wyjechać na rok do pracy w niemieckiej miejscowości Ueckermünde, tuż przy granicy z Polską. Chciałaby w końcu uporządkować swoje życie, gdyż zawsze poświęcała się rodzinie i mężowi. Pragnie również odpocząć od odkrytych w domu spraw, a także je przemyśleć i spróbować poukładać. O ile dzieci cieszą się z tego pomysłu i ją wspierają, o tyle mąż nie ukrywa swojej niechęci do tej decyzji, a jego zachowanie podsyca równie źle nastawiona teściowa Beaty. Kobieta zatrudnia się jako opiekunka do chorego starszego małżeństwa. Podczas pobytu w Niemczech, na jej drodze stają kolejne osoby, mające ogromny wpływ na jej życie. W jej ręce trafia również niesamowita rzecz. Pamiętnik dziewczyny, która podczas drugiej wojny światowej przebywała w obozie dla więźniów zlokalizowanym w niedalekiej okolicy. Czy Beacie uda się odnaleźć zagubione poczucie wartości i uratować przyszłość rodziny? .Całą recenzję znajdziecie tutaj.

 

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Najdziwniejszy świąteczny zwyczaj z jakim się spotkałaś/ eś?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 15 do 17 grudnia 2017 roku.

Nagrody:

3x pakiet książek „Tam, gdzie czekał anioł” i „W słońcu i we mgle” Doroty Schrammek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ