Dziś mamy dla Was konkurs, na który czekali fani Doroty Schrammek, bowiem do wygrania jest powieść tej autorki, czyli „Winne Wzgórze. Nadzieja”.

Fragment recenzji: Jak to u Doroty Schrammek bywa, co nie trudno się domyślić znając twórczość autorki, nie będzie zbyt słodko i różowo. Dokładnie tak jak w życiu. Fortuna kołem się toczy, a bohaterowie przeżywają wzloty i upadki. To właśnie ten realizm powoduje, że książki tej autorki czyta się tak dobrze, pochłaniając kolejne strony i chcąc poznać dalsze losy bohaterów. Możemy się z nimi identyfikować, gdyż nie są oderwani od rzeczywistości. Są zwyczajni tak jak każdy z nas. Mogliby być wręcz naszymi sąsiadami. To jeden z powodów, dlaczego książki Doroty Schrammek są tak popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.  Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedz na pytanie:

Jak wyobrażasz sobie tytułowe Winne Wzgórze?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 10 do 24 kwietnia 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Winne Wzgórze. Nadzieja” Doroty Schrammek

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ