zmacony-spokoj konkurs

Chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym audiobookowym konkursie. Mitologia, historia, archeologia i przygoda. Interesująca kombinacja, prawda? Wszystkie te elementy znajdują się w audiobooku, który dzisiaj będzie do wygrania. O czym jest „Zmącony spokój Pani Labiryntu” Joe Alexa?

Karolinie Beacon udało się zakończyć tłumaczenie kreteńskiego papirusu. Odkryty dokument mówi o znajdującej się na wyspie Keros świątyni Pani Labiryntu, Atany. Odnalezienie tego obiektu byłoby archeologicznym odkryciem na skalę światową. Młoda archeolog wraz ze swoim zespołem postanawia wyruszyć na poszukiwania tajemniczej świątyni. W wyprawie przyjaciółce postanawia towarzyszyć Joe Alex. Po przyjeździe na wyspę grupa archeologów zabiera się do jej eksploracji. Niestety, jednego z członków ekipy dosięga klątwa Pani Labiryntu. Według Joe Alexa nie jest to jednak żadne nadprzyrodzone zjawisko a fakt. Zamordowany został człowiek, a naruszenie spokoju bogini wydaje się być wyłącznie odwróceniem uwagi od rzeczywistego motywu. Joe Alex musi odnaleźć zabójcę, żywego człowieka, pośród niewielu osób znajdujących się na tej tajemniczej wyspie. Więcej o tym tytule znajdziecie w recenzji na naszej stronie.

Ponieważ akcja toczy się na greckiej wyspie, do tego dotyczy mitologii greckiej, właśnie z mitami będzie związane pytanie konkursowe:

Który z mitów greckich pamiętasz najlepiej i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy pod postem konkursowym na Facebooku od 25 kwietnia do 9 maja. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy audiobookiem „Zmącony spokój Pani Labiryntu” Joe Alexa. Fundatorem nagrody jest Audiobook.pl

Audiobook jest czytany przez Wiktora Zborowskiego, zapraszamy do wsłuchania krótkiego fragmentu:

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

maxresdefault

logoaudio

logo story