Ponownie zabieramy Was do Grecji widzianej oczami Bożeny Gałczyńskiej – Szurek. Tym razem bohaterką książki jest Klara, Polka będąca żoną Greka, była psycholog policyjna, która tęskni za swoją pracą i gdy tylko nadarza się okazja, wkracza do akcji… Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie jeden z egzemplarzy powieści „Kręta droga do nieba”.

Fragment recenzji: Kiedy pewnego ranka Klara wygląda przez okno i widzi większe niż zazwyczaj grupki ludzi, nie przypuszcza, że zdarzyło się coś, co sprawi, że w miejscu jej zamieszkania pojawi się podejrzliwość i nieufność. Tam, gdzie wszyscy się znają, gdzie drzwi się nie zamyka w obawie przed obcymi, zostanie pobity mężczyzna, który w następstwie tego zdarzenia walczy o życie i umiera. Najdziwniejsze jednak są okoliczności, w jakich doszło do napaści – nikt nikogo nie widział, ofiara została znaleziona w cerkwi, a tuż obok niego obraz Madonny roni łzy… To pierwsze tego typu zdarzenie na wyspie, dlatego wstrząśnie całą społecznością. Policja nie może znaleźć winnego, w sprawie pojawia się coraz więcej intrygujących pytań i jedno jest pewne – wszędzie są jakieś tajemnice. Najciekawsze jest jednak to, że w śledztwo zostaje włączony Interpol. Klara wie, że musi chodzić o coś więcej, bo z jakiego powodu Interpol interesuje się zwykłym pobiciem na greckiej wyspie? Dzięki swojej znajomości języków i policyjnemu doświadczeniu, Klara wraca do tego, czego jej brakowało. Więcej przeczytacie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na pytanie:

Dokąd może prowadzić kręta droga?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 12 do 26 lipca 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Kręta droga do nieba” Bożeny Gałczyńskiej – Szurek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ