Katarzyna Berenika Miszczuk pisze niezwykłe historie. Już dziś możecie powalczyć w naszym konkursie aż o trzy z nich. Jesteście gotowi?

Fragment recenzji „Wilk”: Literacki debiut Katarzyny Bereniki Miszczuk to wciągająca historia, napisana z pomysłem i dużą dawką humoru. Młodzieżowy język i klimatyczna okładka doskonale współgrają z treścią książki. I niech mi ktoś powie, że nie  mamy zdolnej młodzieży – pisarka stworzyła „Wilka” w wieku 15 lat! To dobrze napisana młodzieżowa powieść fantasy, która wyróżnia się na tle innych książek o podobnej tematyce. „Zmierzch” niech się schowa! Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Wilczyca”: Katarzyna Berenika Miszczuk dojrzała literacko od czasu swojego debiutu w Wilku, co widać bardzo wyraźnie. „Wilczyca” jest lepiej napisana i czyta się ją znacznie szybciej i przyjemniej, nie zarzucając oczywiście nic złego pierwszej części dylogii. Autorka popuściła wodze swojej wyobraźni i oddała w ręce czytelników kolejną książkę, której akcja wciąga od pierwszych stron i pobudza wyobraźnię. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Druga szansa”: Katarzynę Berenikę Miszczuk znam z młodzieżowej i fantastycznej odsłony. Tu zobaczyłam jej nowe, mroczne oblicze.  Przekonałam się, że ta Autorka potrafi pisać świetne książki w różnych, nawet bardzo od siebie odległych, stylach. „Druga szansa” budzi uśpione demony przeszłości i sprawia, że włoski na rękach stają dęba. Wciąga, nikogo nie pozostawia obojętnym i sprawia, że każdy, kto ją przeczyta, zaczyna uważniej przyglądać się osobom z jego otoczenia… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Gdybyś miał(a) napisać własną książkę to jaki byłby to gatunek i o czym opowiadałaby fabuła?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 17 do 31 października 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Wilk”, „Wilczyca”, „Druga szansa” Katarzyny Bereniki Miszczuk

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo W.A.B.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ