Kolejny raz przenosimy się w czasie z Moniką Rzepielą. Jesteście chętni powalczyć jeszcze raz o kolejny tom Sagi Polskiej? 

Fragment recenzji: W trakcie lektury „Dworu w Czartorowiczach” Moniki Rzepieli od razu polubiłam główne bohaterki powieści, Ewę i jej kuzynkę Igę. Młode dziewczęta, ich pierwsze miłości i wkraczanie w dorosłość. Autorka pokazała rok z ich życia, jednocześnie obrazując tradycje polskiej wsi z XIX wieku. Spod pióra tej pisarki wyszła kolejna książka z udziałem znanych już bohaterek – „Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie”. Punktem wyjściowym w drugim tomie Sagi Polskiej są wydarzenia z poprzedniej książki, czyli ślub Ewy. Lekturę rozpoczynamy od poranku po nocy poślubnej. Ponownie spotykamy rodziców nowożeńców i obserwujemy ich aktualną sytuację. Pojawia się także kontrowersyjna kuzynka męża Ewy. Całą recenzję znajdziecie tutaj. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jeśli mogłabyś/ mógłbyś wybrać epokę, w której byś mieszkał/a to która by to była?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 25 lipca do 8 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie” Moniki Rzepieli

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ