Chcemy zaprosić Was do udziału w drugim konkursie, w którym do wygrania będzie książka Anny Sakowicz „Już nie uciekam”. Jeżeli bardzo chcecie przeczytać ten tytuł, a nie udało Wam się go zdobyć poprzednim razem, zapraszamy do zabawy!

Fragment recenzji: „Joanna postawiła wszystko na jedną kartę, sprzedaje stare mieszkanie i przenosi się do Kociewia. W dalszym ciągu będzie mieszkała u cioci Zosi, która jak zawsze wszystkich wprawi w dobry humor. Joanna nadal spotyka się z chirurgiem, Arturem, ale nie wszystko układa się tak różowo, jak wyglądało to na początku. W każdym razie kobieta postanawia spełnić swoje wielkie marzenie – otworzyć kawiarnię. Znajduje lokal, którego czynsz wydaje się podejrzanie niski, ale skuszona lokalizacją i perspektywami własnego miejsca, podpisuje umowę. Niebawem okazuje się, że w tym lokalu wiele lat wcześniej doszło do samobójstwa i legenda o duchach wciąż jest żywa. Cioci Zosi i pani Jadzi nie pozostaje nic innego, jak odprawienie egzorcyzmów…” Resztę znajdziecie na naszej stronie.

Dzisiejsze zadanie konkursowe brzmi:

Miejsce, w które uciekasz by zniknąć od problemów

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 31 maja – 14 czerwca 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Już nie uciekam” Anny Sakowicz

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.