Przed Wami kolejny konkurs, w którym możecie wygrać książki od Wydawnictwa Szara Godzina. Tym razem będzie to zbiór opowiadań Anny Sakowicz, czyli „Żółta tabletka plus”. Zapraszamy do udziału.

Fragment recenzji: Wystarczy przeczytać słowo wstępne autorki, żeby poczuć zainteresowanie tym, co będzie dalej. Jest unikatowy i stworzony oczywiście… z poczuciem humoru. Właściwie po lekturze pierwszych dwóch stron nie można się doczekać tego, co czeka na nas w książce. Każde opowiadanie jest zupełnie inne niż pozostałe, dlatego można je czytać niezależnie. Raz głównym bohaterem jest zdradzana żona kładąca się krzyżem w kościele i prosząca śmierć o wsparcie, raz jest to podpity mężczyzna szukający w pośpiechu prezentu dla córki, a raz pływak, który dopingiem chce poprawić wyniki. Pojawiają się także bardzo nietypowi bohaterowie, jak lis, który potrafi się porozumieć telepatycznie, albo śmierć rodem z Trylogii Sienkiewicza. Niezależnie od tego, kto gra główną rolę w danej historii, autorka wczuła się perfekcyjnie, przez co bez problemu możemy sobie wszystko wyobrazić. Jest zatem nieco rzeczywistości, nieco surrealizmu. Anna Sakowicz zaprasza nas w niezwykłą czytelniczą podróż, w trakcie której czytelnik dotyka czarnego humoru, czy groteski. To prawdziwa uczta dla osób, które potrafią mieć dystans do siebie i do świata, a jednocześnie liczą na dawkę pozytywnych fluidów. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę Anny Sakowicz odpowiedzcie na nasze zadanie:

Optymistyczna myśl dnia

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 16 do 30 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Żółta tabletka plus” Anny Sakowicz

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ