Fani fantastyki mogą już się rozgrzewać. Ruszamy z konkursem, w którym do wygrania jest powieść „Ziemia w ogniu” Daniela Arensona.

Fragment recenzji: W drugim tomie już żadnych skojarzeń z filmem młodzieżowym nie miałam. To książka z zawrotnym tempem akcji, która zaskakuje i trzyma w napięciu. Książkę przeczytałam w zaledwie dwa wieczory. Trudno się od niej oderwać. Tym bardziej że poza walką z wijcami, zaczynają się pojawiać pytania i zagadki, na które chcemy jak najszybciej poznać odpowiedzi. Podobnie jak w pierwszej części, tak i tutaj widać, że zakończenie będzie punktem wyjścia do kolejnego tomu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Trafiasz na obóz dla rekrutów mających przygotować ratunek dla Ziemi. Jak wyglądają tam zajęcia?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 31 lipca do 14 sierpnia 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Ziemia w ogniu” Daniela Arensona

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ