konkurs-niedomowienia

Anna Sakowicz oczarowała nas i Czytelników książkami „Złodziejka marzeń” i „To się da!”. W ostatnim czasie premierę miała najnowsza powieść tej autorki zatytułowana „Niedomówienia”. Kto ma ochotę poznać kolejną bohaterkę jej powieści? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania będą egzemplarze książki „Niedomówienia”.

Fragment recenzji: „Janka Laudowicz, główna bohaterka książki, jest drukarzem. Pracuje w drukarni przejętej po ojcu. Ma czterdzieści lat i kilka nieudanych związków za sobą. Nawet nie przypuszcza, że w jej życiu, za sprawą kilku fotografii ukrytych pod pomnikiem Gutenberga, nastąpi prawdziwa rewolucja… Janka nie widzi świata poza książkami i swoją pracą. Miłość do wynalazku Gutenberga zaszczepił w niej ukochany dziadek, a ojciec powierzając jej rodzinny interes, przypieczętował los kobiety.” Zachęcamy do lektury całości na naszej stronie.

Znajomość recenzji jest tym cenniejsza, że dzisiejsze pytanie konkursowe jest związane z fabułą książki:

Jesteś na miejscu bohaterki. Znajdujesz pod pomnikiem fotografie i… napisz w jaki sposób Ty pociągnęłabyś dalej tę historię?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 14 do 28 listopada 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Niedomówienia” Anny Sakowicz

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

szara_godzina_logo

Niedmówienia Anna Sakowicz