bystry potok

Ogłaszamy kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie jedna z książek objętych przez nas patronatem – „Bystry Potok” Przemysława Chojeckiego. Macie ochotę zagłębić się w lekturę inspirujących rozmów przeprowadzonych przez autora?

„Bystry Potok” to niewątpliwie jedna z tych propozycji literackich, która zachwyca nie tylko treścią, ale również i formą przekazu. Książkę czyta się tak jakbyśmy przysłuchiwali się zwyczajnej rozmowie, prowadzonej stolik obok w pobliskiej kawiarni. Proste, codzienne „co słychać”, przeradza się często w wywód na konkretny temat i niepotrzebne jest ku temu jakieś szczególne miejsce czy doniosła chwila w życiu. Natura ludzka skłania do przemyśleń i właśnie taką prawdę usiłuje przekazać w swojej książce Przemysław Chojecki. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji. Zachęcamy także do lektury wywiadu z autorem.

Ponieważ „Bystry Potok” to przede wszystkim ciekawe i nietuzinkowe rozmowy, chciałybyśmy, abyście się wcielili w rozmówcę Pana Chojeckiego, w jaki sposób?

Pijecie kawę przy stoliku i przysiada się do Was autor „Bystrego potoku” – Przemysław Chojecki. O czym chcielibyście z nim porozmawiać?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 25 maja do 8 czerwca 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Bystry potok” Przemysława Chojeckiego

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Motyl

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_papierowy1

bystry-potok