Zapraszamy dziś Was na konkurs zorganizowany wraz z wydawnictwem Papierowy Motyl. Mamy dziś dla Was do wygrania książkę „Plac Zbawiciela” autorstwa Przemysława Chojeckiego.

Fragment recenzji: Emigracja. Sytuacja dotycząca wielu Polaków. Jedni emigrują by poprawić swoje warunki bytowe, inni by się „dorobić”, a jeszcze inni wyjeżdżają za granicę z powodu pracy naukowej. Do tego trzeciego typu zalicza się nasz bohater, na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii, wykładający na jednym z tamtejszych uniwersytetów. Młody, niespełna trzydziestoletni mężczyzna, bez rodziny i podobnych zobowiązań, zastanawia się nad swoim życiem, rozważając powrót na stałe do ukochanej Warszawy. Będąc w stolicy odwiedza zlokalizowane przy Placu Zbawiciela kawiarnie i restauracje, w których spotyka się ze swoim przyjacielem. To tam przy kawie i winie toczą dyskusje na temat wyjazdów, powrotów, możliwości, o kulturze, historii, dawnej i obecnej Polsce oraz tęsknocie za krajem. A przede wszystkim o tym, czy do kraju warto wrócić na stałe. Całą recenzję znajdziecie tu.

By wygrać książkę Przemysława Chojeckiego odpowiedzcie na nasze pytanie:

Emigracja – jak pokonać tęsknotę za ojczyzną?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem w serwisie Instagram. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 12 października 2017 roku.

Wracamy do Was po dłuższej przerwie i na początek mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie książka „Plac Zbawiciela” Przemysława Chojeckiego, ufundowana przez wydawnictwo Papierowy Motyl. Odpowiedzcie pod postem na pytanie: Emigracja – jak pokonać tęsknotę za ojczyzną? Konkurs trwa od 6 do 12.10.2017. Będzie nam miło, jeśli udostępnicie nasz post dalej. Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca. Regulamin konkursu znajdziecie na portalu (link w bio). Zapraszamy #czytam #czytamksiążki #czytanie #czytaniejestsexy #czytaniejestfajne #lubieczytac #czytambolubie #czytaniejestmoimtlenem #czytamwiecjestem #czytamwszędzie #ksiazka #ksiazki #kulturantki #kulturantkipl #instabook #instagramczyta #bookstagrampl #konkurs #wygrajksiazki #przemyslawchojecki #placzbawiciela #papierowymotyl

Post udostępniony przez @kulturantki

Nagrody:

1x książka „Plac Zbawiciela” Przemysława Chojeckiego

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Papierowy Motyl

Koszty wysyłki nagrody pokrywa zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ