Zapraszamy dziś użytkowników serwisu Instagram na konkurs zorganizowany wraz z wydawnictwem Szara Godzina. Tym razem mamy dla Was do wygrania książkę „W nadziei na lepsze jutro Ewy Bauer, pierwszą część trylogii Kolory uczuć.

Fragment recenzji: Sabina jest żoną Artura. W zasadzie nigdy go nie kochała, a na małżeństwo zdecydowała się jedynie dla swojego chorego ojca, by ten mógł dożyć jej ślubu. Był tylko jeden mężczyzna, którego kochała prawdziwie – Robert. Życie Artura i Sabiny jest wyważone i stonowane, bez większej namiętności, ale kiedy mężczyzna ląduje na wózku, jeszcze bardziej się od siebie oddalają.

Helena jest przyrodnią siostrą Sabiny. Po tym jak rodzice Sabiny się rozstali, matka spotykała się z Grekiem, a owocem ich miłości była Helena. Jest piękną młodą dziewczyną, doświadczoną w modelingu. Doskonale zna świat, w którym nie ma przyjaźni, liczy się tylko rywalizacja, zabawa, mężczyźni, używki… Kiedy z Sabiną przyjeżdża do Krakowa, poznaje Roberta, u którego mają przez miesiąc mieszkać.

Anna jest żoną Roberta. Pomimo miłości jaka jest między nimi, po poronieniu przeżywają kryzys. Anna zgadza się, by Sabina i Helena przez miesiąc mieszkały razem z nimi. Między kobietami szybko nawiązuje się nić porozumienia, jednak do czego to zmierza? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę Ewy Bauer odpowiedzcie na nasze pytanie:

Który kolor (i dlaczego) najbardziej kojarzy ci się z uczuciami?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem w serwisie Instagram. Czekamy na nie wyłącznie od 20 do 27 października 2017 roku.

Zapraszamy Was na kolejny konkurs, w którym do wygrania będą tym razem trzy egzemplarze książki „W nadziei na lepsze jutro” Ewy Bauer, ufundowane przez wydawnictwo Szara Godzina. Odpowiedzcie pod tym postem na pytanie: Który kolor (i dlaczego) najbardziej kojarzy ci się z uczuciami? Konkurs trwa od 20 do 27.10.2017. Będzie nam miło, jeśli udostępnicie nasz post dalej. Koszt wysyłki (9,5zl) pokrywa zwycięzca. Regulamin konkursu znajdziecie na portalu (link w bio). Zapraszamy #czytam #czytamksiążki #czytanie #czytaniejestsexy #czytaniejestfajne #lubieczytac #czytambolubie #czytaniejestmoimtlenem #czytamwiecjestem #czytamwszędzie #ksiazka #ksiazki #kulturantki #kulturantkipl #instabook #instagramczyta #bookstagrampl #konkurs #wygrajksiazki #ewabauer #wnadzieinalepszejutro #barwyuczuć #szaragodzina

Post udostępniony przez @kulturantki

Nagrody:

3x książka „W nadziei na lepsze jutro” Ewy Bauer

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ