Dziś mamy dla Was konkurs z książką, która swoją premierę miała zaledwie dwa tygodnie temu. Oczywiście chodzi o „Drwala” K.N. Haner od Editio Red.

Fragment recenzji: Już sam prolog powoduje, że książkę chce się czytać, czekając na rozwój wydarzeń i zdarzenie, które to właśnie w prologu jest przedstawione. Kasia Haner dba o swoich czytelników, stopniowo dozując im kolejne informacje i zwroty akcji. Cisza i spokój zazwyczaj są wyłącznie pozorne. Kiedy myślicie, że już niczym Was nie zaskoczy, ona dorzuci coś jeszcze. Choć nie jest ostro i gwałtownie, a w większości czasu spokojnie, delikatnie i zmysłowo, to nie będziecie nudzić się podczas lektury „Drwala”. O to się nie martwcie.. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Romans w mieście czy w „dziczy” – które miejsce akcji lubisz bardziej?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 29 maja do 12 czerwca 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Drwal” K.N. Haner

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ