Fani K.N. Haner długo czekali na tę historię. W końcu doczekali się jej oficjalnego wydania. Już dziś możecie wygrać ją w naszym konkursie. Zapraszamy.

Fragment recenzji: K.N. Haner to niekwestionowana Królowa Dramatu. To określenie nie zostało jej nadane bez powodu. Czy więc mogłoby być inaczej niż dotychczas? Można rzec, że tak. A to dlatego, że dramatem ta historia się właściwie rozpoczyna. A skoro tak zaczynamy, to znaczy, że dalej będzie tylko jeszcze ciekawiej. Królowa Dramatu znów będzie rządzić na salonach. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Za co lubisz powieści K.N. Haner?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 5 do 19 grudnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Sponsor” K.N. Haner

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Editio Red

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ