Czy lubicie czytać zbiory opowiadań? A co jeśli ten zbiór został stworzony przez dwunastu różnych autorów? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać książkę „Wszystkie barwy roku”.

Fragment recenzji: Czasami mamy swoje ulubione historie, do których lubimy wracać przy okazji świąt Bożego Narodzenia, urodzin, walentynek lub innego, ważnego dla nas dnia. Zbiór opowiadań „Wszystkie barwy roku. Wyjątkowe opowieści na 12 miesięcy” napisany przez trzynaście polskich znanych i lubianych pisarek to idealna książka zarówno na prezent, jak i na każdy dzień roku. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Który miesiąc jest Twoim ulubionym?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 7 do 21 grudnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Wszystkie barwy roku”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Replika

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ