Dzień z życia aktora

Czy są z nami fani serialu „Kochane kłopoty”? Odtwórczyni głównej roli, Lauren Graham, napisała znakomitą książkę i już dziś możecie wygrać ją w naszym konkursie. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Książka jest utrzymana w młodzieżowym stylu, jest lekka i przyjemna w odbiorze. Każdy ma swoje marzenia. Każdy młody człowiek ma ideały, ale przychodzi moment, kiedy życie podcina skrzydła. Jeśli lubicie klimat książek takich jak „Pamiętnik księżniczki”, powieścią „Być może kiedyś” będziecie oczarowani! Jeśli macie ochotę zajrzeć za kulisy i sprawdzić, jak wygląda dzień na planie, nie ma na co czekać. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jesteś aktorem/aktorką — w jaką rolę chcesz się wcielić?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 28 listopada do 12 grudnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Być może kiedyś” Lauren Graham

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ