Przed Wami konkurs z dwiema niezwykłymi i poruszającymi książkami. Tym razem do wygrania „Walcząc z cieniami” i „Mój Torin”.

Fragment recenzji „Walcząc z cieniami”: Myśleliście, że historia Tilla i Elizy była trudna? Myliliście się. Choć obie są dramatyczne, to jednak „Walcząc z cieniami” jest w mojej opinii dużo trudniejsza i bardziej dramatyczna. Dlaczego? Zaczynając do samego Flinta i jego niepełnosprawności, poprzez sytuacje, których musiał doświadczyć wraz z Ash, aż po finałowe wydarzenia, których już Wam nie zdradzę. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Mój Torin”: Już dawno nie czytałam tak nieoczywistej książki. „Mój Torin” Was zaskoczy. Wielokrotnie. W tym przypadku każda kolejna strona spowoduje, że Wasze oczy będą rozszerzać się ze zdziwienia coraz mocniej. I absolutnie nie jest to pusty frazes. To po prostu prawda. Ta historia to jeden wielki zbiór tajemnic. Niewyjaśnionych pytań i kolejnych wątpliwości, które tworzy i podsyca autorka. Przez długi czas nie wyjaśnia się nic, a wyłącznie narasta ilość znaków zapytania. Tak jest oczywiście do czasu. Do chwili, kiedy wybucha pierwsza bomba, która niszczy wszystko. Nie ma nic poza szokiem, wściekłością i łzami. Jednak, jak się później przekonacie, to dopiero czubek góry lodowej. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Najciekawsza książka poruszająca wątek niepełnosprawności, którą przeczytałaś/eś to … (uzasadnij)

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 14 do 28 sierpnia 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Walcząc z cieniami” i „Mój Torin”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ