Zapraszamy do kolejnego konkursu z naszym patronatem medialnym od wydawnictwa Szara Godzina. Tym razem do wygrania jest powieść Karoliny Klimkiewicz „Wybacz mi”.

Fragment recenzji: Za mną lektura książki „Wybacz mi” Karoliny Klimkiewicz. Wydawałoby się, że tytuł, okładka i opis oddają kwintesencję powieści. A jednak byłam nią bardzo pozytywnie zaskoczona. Już po kilku stronach poczułam się zaintrygowana. Im dalej, tym więcej pojawia się pytań i niewiadomych, a wszystko zaczyna się od krótkiego listu… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czego nie byłabyś/byłbyś w stanie wybaczyć?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 24 października do 7 listopada 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Wybacz mi” Karoliny Klimkiewicz

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ