Pora na kolejny konkurs od wydawnictwa Szara Godzina. Tym razem mamy coś dla fanów mocniejszych i mroczniejszych klimatów, czyli „Zapach prawdy” Igi Karst.

Fragment recenzji: „Zapach prawdy” to  świetnie skonstruowany kryminał. W dodatku trochę nietypowy – nie ma w nim pościgu za zabójcą ani mrożących krew w żyłach scen, a mimo to trzyma w napięciu i nie pozwala się oderwać. Wszystko to za sprawą misternie skonstruowanej tajemnicy, wplecionej w historię rodziny profesora, która stopniowo zostaje czytelnikowi odsłaniana. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jak wyobrażasz sobie zapach prawdy?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 7 do 21 września 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Zapach prawdy” Igi Karst

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ