Wszystkich fanów mrocznych lub niejasnych historii, zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są powieści „Toxyczne dziewczyny” oraz „Nowa laleczka”.

Fragment recenzji „Toxyczne dziewczyny”: Rory Power stopniowo potęguje napięcie, co sprawia, że czytelnik nie wie, czego ma się za chwilę spodziewać, ale bardzo chce poznać prawdę o Toxie. To książka o motywacji do przetrwania i o instynkcie samozachowawczym. Autorka pokazuje, jak różnie zachowują się ludzie postawieni w sytuacji patowej. Nie boi się również poruszania tematów trudnych, co pokazuje, wplatając w fabułę lesbijskie wątki. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Nowa laleczka”: Jeśli myśleliście, że „Skradzione laleczki” czy drugi tom, czyli „Zaginione laleczki” były mroczne, okrutne i brutalne, to byliście w ogromnym błędzie. Wszystko dopiero przed Wami. Prawdziwy thriller dopiero się zaczyna, a Benny czeka na Was ukryty w cieniu. „Nowa laleczka” jest wprost rewelacyjna w swoim mrocznym wydaniu. Po jej lekturze będziecie oglądać się za siebie w ciemnych uliczkach. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jaka jest najdziwniejsza choroba, o jakiej słyszałaś/eś?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 11 do 25 września 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Toxyczne dziewczyny” i „Nowa laleczka”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ