Zapraszamy do kolejnego konkursu, w którym możecie wygrać pakiet książek od Wydawnictwa NieZwykłego. Jesteście gotowi?

Fragment recenzji „Zaginione laleczki”: Po finale, jaki w „Skradzionych laleczkach” zaserwowały nam autorki, nie mogłam się doczekać, aż przeczytam ich drugi tom. Po prostu musiałam wiedzieć, co było dalej. Ta historia uzależnia i wręcz zmusza do sięgnięcia po kontynuację, która wcale nie jest gorsza od poprzedniczki. Obawiałam się tego, co zdarza się w seriach dość często, czyli słabszego drugiego tomu. Tutaj na szczęście tego nie ma i dostajemy równie znakomitą drugą część, z równie zaskakującym zakończeniem. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Pokusa zła”: „Pokusa zła” to książka trudna ze względu na swoją tematykę. Z całą pewnością nie jest to historia dla każdego. Czytelnik znajdzie w niej dużo mocnej erotyki i brutalnych scen, więc fani lekkich, słodkich romansów mogą nie być usatysfakcjonowani jej lekturą. To jednak historia warta poznania. Mocno psychologiczna. Wzbudzająca skrajne emocje. Historia, której czytanie momentami fizycznie boli. Liczycie na piękny romans, nagły zwrot akcji z dramatycznym wydarzeniem psującym wszystko, co para bohaterów osiągnęła, wybaczenie sobie a następnie żyli długo i szczęśliwie? Tego tu nie znajdziecie. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co jest warte grzechu?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 19 września do 3 października 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Pokusa zła” i „Zaginione laleczki”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ