Dziś mamy gratkę dla fanów niebanalnych powieści obyczajowych z domieszką dramatu, czyli konkurs z książką „Serce na sprzedaż” Dominiki Smoleń od Wydawnictwa Replika. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Przyznam, że gdy zabierałam się za lekturę książki, nie spodziewałam się otrzymać tak dojrzałej i dającej do myślenia historii. Spodziewałam się raczej szalonego romansu, romantycznych uniesień z domieszką odrobiny młodzieńczej głupoty. Ale to, co dostałam było zaskoczeniem. A już samo zakończenie, było niczym uderzenie obuchem w głowę. Absolutnie czegoś takiego się nie spodziewałam. To kolejna z przeczytanych w ostatnim czasie historii, które doskonale pokazują, do czego mogą doprowadzić tajemnice i kłamstwa rodziców, wobec swoich dzieci. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Najlepszy sposób na złamane serce to…

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 września 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Serce na sprzedaż” Dominiki Smoleń

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Replika

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ