„Strażnicy światła” Abby Geni to wyjątkowy debiut, który doczekał się nagrody księgarni Barnes & Noble. Nieco dreszczyku grozy, dużej porcji tajemnic i ogromnej dawki nieokiełznanej, dzikiej przyrody. Książkę tę będziecie mogli teraz wygrać w naszym konkursie.

Fragment recenzji: Główną bohaterką „Strażników światła” jest Miranda. Jako fotograf przyjeżdża na wyjątkowo niebezpieczne Wyspy Farallońskie. Od razu widzi, że pobyt w tym miejscu nie będzie należał do przyjemnych. Grupka naukowców nie przyjmuje jej z otwartymi ramionami i już w pierwszych chwilach na lądzie Miranda niemal traci życie w starciu z siłami natury. Nikt nie mówi zbyt wiele, nie ma mowy o przeszłości. Jest to zresztą wygodne dla Mirandy, która nie chce opowiadać o tym, co ją boli najbardziej – o śmierci matki. Pomimo, że do tego nieszczęsnego zdarzenia doszło, kiedy Miranda była dzieckiem, wspomnienia nadal są żywe i bolesne. Czy w takim razie pozostali mieszkańcy także mają jakieś tajemnice? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę Abby Geni odpowiedzcie na pytanie:

Wskaż najbardziej dzikie i odlegle od cywilizacji miejsce, w którym umiejscowiłbyś akcję powieści

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 2 do 16 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Strażnicy światła” Abby Geni

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ