Wcielcie się w rolę księżniczki, popuśćcie wodze fantazji i powalczcie o egzemplarze czwartego tomu serii Royal Valentiny Fast.

Fragment recenzji: W czwartym tomie serii Royal Korona ze stali emocje sięgają zenitu. A wszystko to za sprawą tournée po królestwie Vittery i… ujawnieniu tożsamości księcia.  Zmagania w pałacu dobiegają końca. Tatiana wciąż się miota i nie jest pewna, co czuje do młodzieńców. Wycieczka po Vitterze, wybór finałowych kandydatek, poznanie prawdziwych planów króla, zawzięta rywalizacja i napad… Valentina Fast zdecydowanie „odpięła wrotki” w tym tomie i zabiera Czytelników w szaloną jazdę bez trzymanki.. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jesteś księżniczką i bierzesz udział w reality show, w którym wygraną jest poślubienie księcia. Co robisz, by wygrać?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 15 do 29 marca 2019 roku.

Nagrody:

2x książka „Royal. Korona ze stali” Valentiny Fast

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Media Rodzina

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ