konkurs pietno

Kto lubi sagi rodzinne, w których splatają się losy pokoleń, nie brakuje uczuć i emocji, ten nie może przejść obojętnie wobec naszego najnowszego konkursu! Do wygrania w nim będzie audiobook „Piętno von Becków” Joanny Jax. Kto ma ochotę wsłuchać się w tą barwną opowieść?

Zarys fabuły „Piętna von Becków”: w 2014 roku, w jednej z gazet opublikowane zostaje zdjęcie staruszka widzianego w Brazylii. Podejrzewa się, że jest on jednym ze zbiegłych po wojnie nazistów. Jedno zdjęcie wprowadza zamieszanie w życiu wielu osób. Zdarzenie to sporo znaczy m.in. dla Julii Kunis, której dziadek pochodzi z rodziny von Beck. Podobnie jak mężczyzna ze zdjęcia, którego kobieta nie zna. Postanawia odszukać swoje korzenie, dowiedzieć się, co złego zrobiła jej rodzina, kim są jej przodkowie, jej dziadek… i ona sama. Nie jest jedyną osobą, której zależy na dotarciu do źródeł, ale każdym z poszukujących kierują inne motywy. Poza towarzyszeniem Julii w śledztwie, czytelnik cofa się do okresu wojny i tuż po niej, by poznać tamtejszy okres, wydarzenia i przede wszystkim ród von Becków… Więcej na temat tego tytułu znajdziecie w recenzji. Zachęcamy także do wysłuchania krótkiego fragmentu audiobooka czytanego przez Elżbietę Kijowską.

Pytanie konkursowe to:

Jaką sagę rodzinną lubisz najbardziej? Dlaczego właśnie ten tytuł?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 23 września do 7 października 2016 roku.

Nagrody:

3 x audiobook „Piętno von Becków” Joanny Jax

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Story Box

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo story

pietno-von-beckow