Niedawno mieliście okazję przeczytać książkę stanowiącą trzeci tom sagi Joanny Jax „Zemsta i przebaczenie” zatytułowany „Rzeka tęsknota”. W sentymentalnym nastroju zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym będzie można ją wygrać.

Fragment recenzji: „Przede wszystkim mamy Hankę Lewin i Alicję Rosińską. Pierwsza usiłuje radzić sobie na wsi. Przyzwyczajona do gwaru Warszawy, tęskni za ludźmi, jednak wie, że dla jej dzieci lepiej, aby podczas wojny być w ukryciu. W tym czasie zaprzyjaźnia się z niemieckim oficerem, przez co mieszkańcy wsi widzą w niej wroga, kogoś niechcianego, intruza. Jak zniesie to kobieta, której twarzy była niegdyś tak ceniona i rozpoznawalna na salonach?

Po wielu latach miłości Alicja Rosińska wreszcie wiąże się z Julianem Chełmickim. Niestety ich związek bardzo szybko jest wystawiony na ciężką próbę. Alicja jest w ciąży przez co para planuje ślub, a wkrótce potem podczas zamieszek na ulicy, kobieta traci dziecko. Nieprzyzwyczajona do uzewnętrzniania uczuć przeżywa wszystko w środku, czego Julian nie może jej wybaczyć. Oskarża ją o nieostrożność i ostatecznie coraz bardziej się od siebie oddalają.” Całość znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Szybki sposób na pokonanie tęsknoty

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 września 2017 roku.

Nagrody:

1xksiążka „Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty” Joanny Jax

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Videograf

Koszty wysyłki nagrody pokrywa Wydawca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ