Chociaż książka, którą jest nagrodą w naszym najnowszym konkursie ma poważniejszą tematykę, a akcja toczy się w czasie II wojny światowej, postanowiłyśmy ułożyć pytanie trochę z przymrużeniem oka. Kto chce powalczyć o drugi tom sagi „Zemsta i przebaczenie” Joanny Jax?

Fragment recenzji: „Akcja drugiej książki z serii „Zemsta i przebaczenie” to lata 1941-1942. Ten tom rozpoczyna się od tego, że Julian Chełmicki i zakochana w nim bezgranicznie Alicja Rosińska trafiają z misją do Polski. W Julianie trwa nieustanna walka i próba nazwania jego uczuć do dziewczyny. Jest mu tym trudniej, że Alicja ma za zadanie ponownie zbliżyć się do niemieckiego oficera i zostać jego kochanką.

Hanka Lewin nadal jest w więzieniu, choć to nie koniec jej żywota. Nie wie, co się stało z Igorem Łyszkinem i jej córką Nadią. Niemcy będą chcieli wykorzystać śpiewaczkę, by schwytać bolszewika Łyszkina. Igor natomiast pod nową tożsamością musi podjąć się kolejnej mrożącej krew w żyłach misji. Jest i Emil Lewin, konfident i oszust. Z jednej strony chce wyciągnąć Hankę z rąk Niemców, z drugiej zemścić się na bracie, Julianie Chełmickim. Knuje intrygi, oszukuje, naciąga… ile osób przez niego ucierpi, co, kiedy ktoś przejrzy jego grę?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Układając zadanie konkursowe spojrzałyśmy z przymrużeniem oka na sam tytuł serii, zatem hasło konkursowe na dzisiaj brzmi:

Wyrafinowany sposób zemsty

Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 10 do 24 maja 2017 roku.

Nagrody:

2x książka „Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści” Joanny Jax

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Videograf

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ