Związek na odległość nie jest łatwym czy wygodnym rozwiązaniem i wymaga od obu stron wielu wyrzeczeń czy kompromisów. Być w takim właśnie związku zostali zmuszeni główni bohaterowie powieści Jessiki Sorensen „Na zawsze razem. Ella i Micha”, która będzie do wygrania w naszym konkursie. Chcielibyście poznać dalsze losy tej dwójki?

Fragment recenzji: Jessica Sorensen powraca w swoim najlepszym wydaniu. „Na zawsze razem. Ella i Micha” to kontynuacja losów Elli Daniels i Michy Scotta, dwójki wchodzących w dorosłość młodych ludzi, którzy nigdy nie mieli lekko w życiu i zdecydowanie zbyt wcześnie musieli dorosnąć. Ponownie wracamy też do małego miasteczka Star Grove, gdzie to wszystko się zaczęło. Kiedy pozornie wszystko zaczyna się stabilizować i układać jak należy, przeszłość tej dwójki zaczyna o sobie przypominać, przywołując kolejne koszmary z dzieciństwa.

Nie znajdziecie tutaj tony lukru i głupawych zachowań. Za to otrzymacie ponownie trudne życiowe tematy, czyli choroba psychiczna, alkoholizm, rodzinne dramaty, samobójstwo, rozwody czy rodzinne konflikty. Te wszystkie problemy są jednak zestawione z trudną miłością dwójki młodych ludzi, znających się od dziecka, będących najlepszymi przyjaciółki i oddanymi partnerami. Równie mocno kochających się i niepotrafiących bez siebie żyć, lecz jednocześnie świadomych swoich słabości, które mogą zniszczyć życie drugiemu.

W związku z tym, iż para głównych bohaterów zmuszona jest żyć w związku na odległość, nasze pytanie brzmi:

Podaj swój przepis na związek na odległość

Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Na odpowiedzi czekamy od 17 do 31 maja 2017.

Nagrody:

3 x książka „Na zawsze razem. Ella i Micha” Jessiki Sorensen

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Zysk i S-ka

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ