Dziś mamy konkurs, który ucieszy fanów Jessiki Sorensen. Do wygrania jest bowiem finałowy tom serii Sekret. Zapraszamy

Fragment recenzji: Para naszych bohaterów nigdy nie miała w życiu lekko. Wydawać by się mogło, że skoro udało im się zajść tak daleko, to teraz już będzie tylko lepiej, a wszystko potoczy się z górki. Nic bardziej mylnego. Ella, mimo terapii, pracy nad sobą i nieustannego wsparcia Michy, nadal walczy z depresją. Na dodatek nie pomagają informacje z przeszłości, przekazane jej przez babcię, z którą praktycznie nigdy nie miała kontaktu. Micha jest wspaniałym młodym mężczyzną, szczerze kochającym swoją narzeczoną, będącym w stanie poświęcić własne szczęście by jego ukochana była zadowolona i szczęśliwa. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jak wyglądałby Twój wymarzony ślub?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 24 sierpnia do 7 września 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Spełnione marzenia. Ella i Micha” Jessiki Sorensen

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ