Uwaga fani romansów i rockowych klimatów. Mamy dla Was nie lada gratkę, w postaci naszego patronatu medialnego, czyli „Lick”, pierwszym tomem serii „Stage Dive” Kylie Scott. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Kiedy tylko przeczytałam opis tej powieści, wiedziałam, że muszę ją przeczytać, bo będzie to doskonała i zabawna lektura. Bo czy można się spodziewać czegoś innego po takim opisie? Ta historia rozbawi Was do łez od samego początku. Będziecie parskać śmiechem, ocierać łzy i rechotać czytając tę powieść. Autorka zadbała o to, byście nie nudzili się podczas lektury. Oczywiście, jak na romans przystało, nie zabraknie tu gorących i namiętnych scen pomiędzy naszymi głównymi bohaterami. Będzie również wybuchowo i dramatycznie. Wszystkiego po trochę. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaki instrument muzyczny jest Twoim ulubionym?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Lick. Stage Dive” Kylie Scott

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ