Fani K.N. Haner mogą zacząć zacierać ręce, bo do wygrania są egzemplarze najnowszej powieści autorki, czyli „Ring Girl”.

Fragment recenzji: „Ring Girl” to K.N. Haner w najlepszym wydaniu, jakiego jeszcze nie mieliście okazji przeczytać. To poziom światowych bestsellerów ze szczytu listy New York Timesa. Z książki na książkę autorka przebija samą siebie. Mam to szczęście, poznawać jej powieści w kolejności, w jakiej są wydawane i dzięki temu doskonale widzę ten progres, jaki poczyniła. Co najważniejsze, Kasia jest autorką, która nie tylko bierze sobie do serca uwagi czytelników, ale również wprowadza je w życie przy kolejnych książkach, nie popełniając błędów, które wcześniej mogły jej się zdarzyć. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Najbardziej widowiskowa dyscyplina sportowa to …

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 17 do 31 lipca 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Ring Girl” K.N. Haner

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Kobiece

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ