konkursczarowniceKto jest ciekawy dalszych losów Amelii z książki „Czarownice z Wolfensteinu. Pierścień i sito”? W dzisiejszym konkursie nagrodą będą trzy audiobooki z „Czarownice z Wolfensteinu. Wstęga i kamień”, czyli drugi tom serii książek Julii Bernard. Wszystkich poszukujących polskich perełek z kręgu fantastyki zachęcamy do udziału.

Fragment recenzji: „Amelia musi uciekać za granicę i znaleźć schronienie, by przeżyć. Wie, że nadal grozi jej niebezpieczeństwo. Oprócz tego zastanawia się nad często pojawiającym się snem, który zdaje się być przesłaniem, wskazówką. Czy miejsce letnich wakacji z Matyldą może być dla niej bezpieczne? Na jej drodze pojawiają się kolejne magiczne stworzenia, które wywołują następne zawirowania w życiu młodej czarownicy. Czy to zawrotne tempo nie przełoży się na błędne decyzje? Tego nie zdradzę, ale ręczę za to, że wielbiciele fantastyki i magii będą usatysfakcjonowani.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Jak mogłaby wyglądać współczesna czarownica?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 4 do 18 stycznia 2017 roku.

Nagrody:

3 x audiobook „Czarownice z Wofensteinu. Wstęga i kamień” Julii Bernard

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Story Box

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo-story

czarownice-z-wolfensteinu-tom-2-wstega-i-kamien-300x431