konkurs-freddie

Dziś konkurs muzyczno-książkowy. Dotyczyć będzie muzyki zespołu Queen i biografii jednego z artystów. Kto jest ich fanem, na pewno zainteresuje się naszą nagrodą, czyli książką „Freddie Mercury i ja” Jima Huttona i Tima Wapshotta.

Fragment recenzji: „Jim Hutton był wieloletnim partnerem Freddiego, który w szczerej rozmowie z Timem Wapshottem opowiadał o ich relacjach. Książka jest przeznaczona dla każdego, kogo cechuje tolerancja wobec związków homoseksualnych oraz transwestytyzmu. I choć, tak jak już wspominałam, o książce krąży opinia, czy aby na pewno Hutton powinien opowiadać tak otwarcie historie z ich życia, to dzięki takim publikacjom dowiadujemy się czegoś więcej o naszych idolach. A skoro cechuje nas tolerancja, to lektura nie powinna w nas wzbudzać żadnego oburzenia, wręcz powinna utwierdzić w nas teorię, że miłość nie jedno ma imię.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Piosenka zespołu Queen, do której masz największy sentyment. Dlaczego właśnie ona?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od  16 do 30 listopada 2016 roku.

Nagroda:

1 x książka „Freddie Mercury i ja” Jima Huttona i Tima Wapshotta

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Dolnośląskie

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo-dolnoslaskie

zycie-freddiego-mercury-ego-w-ksiazce-jego-partnera_article