„Dziewczyna, którą znał” to trudna, ale niezwykła historia. Już od dziś możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest jej egzemplarz.

Fragment recenzji: Ta niezwykła historia przesycona jest emocjami. Przeróżnymi. Jest pełna inteligentnego humoru. Pokazuje jak ważne jest wsparcie bliskich osób, bez względu na to, kim się jest. To powieść o akceptacji i przekraczaniu własnych granic. Robieniu rzeczy, które dotychczas wydawały się niemożliwe. O ograniczeniach, które siedzą wyłącznie w naszych głowach, z którymi warto powalczyć, by je pokonać. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Najciekawsza powieść poruszająca trudne tematy to?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 26 czerwca do 10 lipca 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Dziewczyna, którą znał” Tracey Garvis Graves

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ