konkurs-maski2

Konkurs z najnowszą książką Iwony Banach, „Maski zła”, cieszył się bardzo dużą popularnością. Komu nie udało się zdobyć nagrody, ma jeszcze jedną szansę. Teraz do wygrania będą cztery egzemplarze tego thrillera.

Zarys fabuły książki: Akcja thrilleru została osadzona w Zawiszynie – małym, spokojnym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą. Miasteczko ma swoją hierarchię oraz miejscową elitę, którą nie wszyscy kochają, ale oficjalnie wyrażają o niej same pochlebne opinie. Sielankę przerywa odnalezienie ciał trzech kobiet, które zapewne zginęły z ręki tego samego mordercy. Wszyscy są wzburzeni: seryjny morderca w tak spokojnej okolicy, napadający starsze kobiety?! Policja pracuje w pocie czoła żeby złapać sprawcę, jednak szybko wychodzi na jaw, że sprawa nie zostanie zakończona tak szybko, jakby sobie tego życzył komendant miejscowego posterunku – okazuje się ona znacznie bardziej skomplikowana i powiązana z nieistniejącym już instytutem – dawnym domem opieki dla chorych umysłowo i niepełnosprawnych dzieci. Na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety mieszkańców Zawiszyna, a przeszłość domaga się by dawne grzechy zostały pomszczone… Więcej na jej temat znajdziecie w naszej recenzji.

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

  Jakimi cechami powinien odznaczać się dobry thriller?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 24 października do 7 listopada 2016 roku.

Nagrody:

4 x książka „Maski zła” Iwony Banach

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Maskizla_okladka_500_pks