konkurs maski zła

Rano mogliście na naszym Fanpage’u zobaczyć, jak wiele nagród czeka na swoich właścicieli w najbliższym czasie. Część osób chciałaby w pierwszej kolejności zawalczyć o książkę „Maski zła” Iwony Banach – proszę bardzo, oto konkurs! Włączycie się do zabawy?

Zarys fabuły książki: Akcja thrilleru została osadzona w Zawiszynie – małym, spokojnym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą. Miasteczko ma swoją hierarchię oraz miejscową elitę, którą nie wszyscy kochają, ale oficjalnie wyrażają o niej same pochlebne opinie. Sielankę przerywa odnalezienie ciał trzech kobiet, które zapewne zginęły z ręki tego samego mordercy. Wszyscy są wzburzeni: seryjny morderca w tak spokojnej okolicy, napadający starsze kobiety?! Policja pracuje w pocie czoła żeby złapać sprawcę, jednak szybko wychodzi na jaw, że sprawa nie zostanie zakończona tak szybko, jakby sobie tego życzył komendant miejscowego posterunku – okazuje się ona znacznie bardziej skomplikowana i powiązana z nieistniejącym już instytutem – dawnym domem opieki dla chorych umysłowo i niepełnosprawnych dzieci. Na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety mieszkańców Zawiszyna, a przeszłość domaga się by dawne grzechy zostały pomszczone… Więcej na jej temat znajdziecie w naszej recenzji.

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

  Jak może wyglądać maska zła?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 26 września do 10 października 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Maski zła” Iwony Banach

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Maskizla_okladka_500_pks